تبلیغات
بچه های شیطون - دخترا و پسرا
 

دخترا و پسرا

نوشته شده توسط :Ailin
شنبه 13 شهریور 1389-09:37 ب.ظ

با این که خودم با این مطلب مخالفم اما گذاشتمش .

دختر ها خیلی دوست دارند جای پسر ها باشند اما پسر ها اصلاً دوست ندارند جای دختر ها باشند 
اگر یه دختر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه از خونه فرار میکنه اما یه پسر اگر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو از خونه فراری میده!


یه دختر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه خودکشی میکنه اما یه پسر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو میکشه

دختر ها از درس و مدرسه بیزارند ولی پسر ها از درس و مدرسه فراری هستند!

پسر ها به هم حسودی نمی کنن اما دخترا به هم حسودی می کنن.

اگر برادرتون دوست دختر داشته باشه شما سعی می کنید با اون دختر آشنا بشید ولی اگر خواهرتون دوست پسر داشته باشه شما قسم می خورید! که هم پسره و هم خواهرتون رو سر به نیست کنید.

 

دختر ها زیر بار حرف زور میرن اما پسر ها خودشون حرف زور میزنن.

 

یک دختر اگر۲۴ ساعت با دوست پسرش صحبت نکنه افسرده میشه اما یک پسر اگر ۲۴ ساعت با دوست دخترش صحبت نکنه با اون یکی دوست دخترش صحبت میکنه.

 

یک دختر اگر با دوست پسرش به هم بزنه دیگه با هیچ پسری دوست نمیشه اما یه پسر اگر با دوست دخترش به هم بزنه با۲ـ۳ تا دختر دیگه دوست میشه.


یک دختر اگر توی خیابون پسری ازش بپرسه ساعت چنده میگه:ساعت ۷:۳۰اما یه پسر اگر یه دختر ازش ساعت بپرسه میگه :ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه و ۵۵ ثانیه,اینم شماره تلفن من ….. سر ساعت ۸ منتظر تماستم

اگر یه دختر به یه پسر نگاه کنه , پسره فکر می کنه که خیلی خوش تیپه ولی اگر یه پسر به یه دختر نگاه کنه دختره فکر میکنه که پسره چقدر بی چشم و رو هستش!

 

دختر ترشیده میشه اما پسر نه!!!!

 

بعد از خوندن این مطلب پسرا اول ۲ دقیقه فکر میکنن تا مفهوم مطلب رو بفهمند و چون بعد از دو دقیقه نمی فهمند می زنن زیر خنده و میگن! خیلی باحال بود اما دخترا بعد از خوندن این مطلب ۲ ساعت حرص می خورن و فکر میکنن به شخصیت دخترا توهین شده !!!!!!

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت